Nieuws

12-06-2018

Vacature Assistent Inkoper Cruiseline

HI, NICE TO MEET YOU!

Wij zijn ROBOS. Al jaren creëren wij met ons maatwerk meubilair voor leisure, hospitality en cruiselines de allermooiste plekken van de wereld. Aandacht voor elkaar, dienstbaar en samenwerken zit in de genen van ons familiebedrijf. Niets houdt ons tegen om de prachtige concepten van onze klanten te realiseren. Wij kunnen alles waarmaken. Maar dat kunnen we niet alleen. Vind jij het onmogelijke waarmaken echt het allerleukst? Dan ontmoeten we jou graag!

OM ONS INKOOP TEAM TE VERSTERKEN ZOEKEN WIJ EEN:

ASSISTENT INKOPER CRUISELINE |
40 UUR PER WEEK | DALFSEN

JOUW WERKWEEK

Met jouw sterke administratieve kwaliteiten ondersteun jij dagelijks je inkoop collega's. Je hebt daarbij veel persoonlijk, telefonisch en digitaal contact met leveranciers over de hele wereld. Het is daarom van belang dat je zowel de Nederlandse en Engelse taal goed beheerst en beschikt over een HBO werk- en denkniveau. Tevens sta je klanten te woord en werk je offertes uit. Daarvoor werk je met het systeem 4CIS. Ook ben je thuis in de omgang met MS Office. Je past in ons hechte team als je praktisch en oplossingsgericht bent. En neem vooral ook je nuchterheid en toewijding mee. We vinden het fijn als je meedenkt en betrokken bent bij ons bedrijf. We sluiten de week graag samen af met een gezellige vrijdagmiddagborrel in onze eigen bar.

ONS AANBOD

Van ons kun je een marktconform salaris verwachten. Daarnaast ontvang je 24 vakantiedagen en bieden we jou een half jaar contract met intentie tot verlengen voor onbepaalde tijd. Voor jou en onszelf blijven we ontwikkelen. Stilzitten hebben we namelijk nooit gekund, daar is de passie van ons team te groot voor. Er is dan ook volop ruimte voor de ontwikkeling van jouw persoonlijke tallent.

ZIE JIJ JEZELF ONS TEAM VERSTERKEN?

Dan ontmoeten wij jou graag! Mail jouw motivatie en CV uiterlijk 20 juni 2018 naar sascha@robos.nl. Heb je vooraf vragen over de functie, neem dan contact op met directeur Sascha Bosch via 0529 - 43 35 00.